27.01.2016 14:25 Jiří Osolsobě Vicemistrem Moravy a Slezska ve víceboji
V ostravské hale proběhl dlouhý dvoudenní program moravskoslezského mistrovství v halovém pětiboji (děvčata všech kategorií) a v halovém sedmiboji (chlapci všech kategorií). Nebyla nouze o závodníky ze Slovenska popř. z Čech. Konkurence byla veliká a možnost prosadit se byla reálná, ovšem velice těžká.

Nekompromisní zrcadlo všestrannosti na straně jedné a ochota jít s kůží na trh na straně druhé - to jsou hlavní faktory, zda vůbec na takovéto měření sil vůbec vyrazit. Závod starších žáků v halovém sedmiboji byl početně méně obsazen, než závod starších žákyň, ovšem kvalitu tento závod nepostrádá, naopak! Napětí, jak to vše dopadne, trvalo o to víc, že Jiří Osolsobě, si počínal fantasticky..., zvládl nástrahy sedmiboje a odměnou je mu umístění, na které budeme dlouho vzpomínat...
Halový sedmiboj starších žáků (17 startujících):
2. místo - Jiří OSOLSOBĚ, 3887 bodů (60 m 7,75 s.; dálka 5,25 m; koule 4 kg 15,38 m; výška 1,57 m; 60 m př. 9,28; tyč 2,42 m; 1000 m 3:00,68 min.)
Blahopřejeme k předvedeným výkonům, osobním rekordům a vzorné reprezentaci vyškovské atletiky. "Klobouk dolů" před předvedenými výkony.
Kompletní výsledky najdete na
www.atletika.cz