25.11.2015 14:29 11. ročník Vyškovského Mikulášského běhu - Memoriál Milana Dvořáka
Souboje všeho druhu byly k vidění na atletickém stadionu Za parkem. Silné výpravy, kvalitní individuální výkony a rozuzlení seriálu Dlouhé míle 2015 byly symboly 11. ročníku Vyškovského Mikulášského běhu - Memoriálu Milana Dvořáka.

I tento rok provázel celý program tohoto závodu "Mikuláš team" v sestavě Mikuláš, dva andělé a velice roztomilý čert. Mikulášská nadílka byla povýšena cenami, které obdrželi závodníci - ti během programu předvedli strhující souboje nejen o umístění ve vlastním závodě VMB - MMD, ale také v mnoha kategoriích se rozhodovalo o výsledcích celoročního běžeckého seriálu Dlouhá míle 2015. Dlouhé přípravy organizátorů byly odměněny nejen kvalitními výkony závodníků, ale také vynikajícím "běžeckým" počasím, což přilákalo na start celkem 242 závodníků, kteří závodili na tratích  od 200 m do 4,8 km.
Atletická přípravka – hoši

2. místo – Vojtěch Pechmann
Atletická přípravka – dívky
11. místo -  Anna Balůchová
Starší žáci
11. místo - Jiří Osolsobě
5. místo - Štěpán Šmíd
Starší žákyně
11. místo - Lada Fialová
Atletická minipřípravka – 300m
5. místo - Ondřej Zeman
Atletická minipřípravka
2. místo - Kryštof Vintera
7. místo – Jindřich Osolsobě
Blahopřejeme všem závodníkům k předvedeným výkonům, pořadatelé děkují všem, kteří závod podpořili.