27.10.2015 14:14 Okresní kolo ve stolním tenise
Dne 27.10.2015 se uskutečnilo okresní kolo družstev ve stolním tenise na ZŠ Tyršova. V soutěži jsme měli naše starší žáky.

Soutěž se hrála ve skupinách a jako nasazení jsme skupinu se ztrátou pouze jednoho setu jasně vyhráli. V boji o medaile jsme narazili na velmi dobré týmy Bučovic a Drnovic. Nad naše síly bylo družstvo Bučovic, které turnaj zaslouženě vyhrálo. V druhém finálovém zápase jsme porazili Drnovice a skončili na krásném druhém místě z 11 týmů. Považujeme toto umístění za velký úspěch a motivaci pro ostatní žáky školy do budoucna. V soutěži nás velice dobře reprezentovali Vojtěch Olejníček (7.A), Jakub Kupčík , Radek Zabloudil (oba 9.A) a Iveta Štursová (8.A) Za vzornou reprezentaci a dosažený výsledek všem jmenovaným děkujeme.