GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

22.10.2015 10:58 Školní kolo ve stolním tenise
Dne 20.10. 2015 se uskutečnil přebor školy ve stolním tenise. Přebor se uskutečnil v rámci hodin TV ve dvou kategoriích (mladší a starší žáci). Utkání se hrála vyřazovacím způsobem, podle toho jak si každý hráč vylosoval číslo a to mu přiřadilo soupeře. Prohra znamenala konec v celé soutěži.

Všechna utkání doprovázela skvělá atmosféra z řad přihlížejících spolužáků.
Vítězkou školního kola starších žáků se zaslouženě stala Iveta Štursová z 8.A, druhé místo vybojoval Radek Zabloudil z 9.A a třetí místo Jakub Kupčík rovněž z 9.A.
V kategorii mladších žáků vyhrál Vojtěch Olejníček (7.A),  druhé místo získal Adam Konšel (6.A)  a třetí místo vybojoval Filip Rozehnal z  třídy 6.A.
Organizátoři všem zúčastněním hráčům děkují za výborné sportovní výkony a vítězům gratulují.  Držíme palce našim žákům  na okresním přeboru družstev, který se koná 27.10.2015 na ZŠ Tyršova.