GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

13.05.2015 11:41 Pohár rozhlasu 2015
V úterý 12. května se uskutečnilo na stadionu Vyškov okresní kolo družstev starších žáků v atletice, nazvané „Pohár rozhlasu". Naše škola vybrala pro tato okresní kola ty nejlepší atletické naděje a hvězdy.Závodilo se za velice příjemného a teplého počasí, které podpořilo výkony všech závodníků.

V kategorii chlapců se snažili podat svá maxima a přispět k úspěchu družstva všichni závodníci. Bohužel skončili těsně na nádherném druhém místě. K největším oporám týmu patřili Jiří Osolsobě ( 8.B) 1. místo v kouli a 4. místo ve skoku dalekém, Lukáš Adamec (9.A) 2. místo v běhu na 60 m a 3.místo ve skoku vysokém. Ještě lepší výkon podalo družstvo starších žákyň, které předvedlo doslova atletickou smršť, protože celé okresní kolo suverénně vyhrálo a čeká je v úterý krajské kolo v Břeclavi. Mezi nejlepší jednotlivce patřila Eliška Zahradníčková (8.B) která vyhrála všechny své disciplíny tj. kouli, 60 m (kde si zlepšila osobní rekord na 7,1) a štafetu 4x60 m. Anísa Filali (9.A)zvítězila ve skoku dalekém, štafetě 4x 60 m a získala druhé místo v běhu na 60 m. Dále Alexandra Vernerová (9.A)vyhrála i přes zdravotní problémy výšku a štafetu na 4x60 m. Monika Hubáčková (8.B) byla druhá ve vrhu koulí. Klára Nohelová byla členkou vítězné štafety a devátá v běhu na 60 m. Velmi dobrého umístění do 10. místa dosáhla Eliška Pazderová (9.A) v běhu na 800 m, Jitka Holzerová(9.A) ve skoku dalekém, Lada Fialová (8.A)ve vrhu koulí a Adéla Matalová (8.B) ve skoku vysokém. Všem účastníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a držíme palce na krajském kole.