29.04.2015 15:05 VYBÍJENÁ – OKRESNÍ KOLA CHLAPCŮ A DÍVEK
V úterý 28. 4. 2015 a ve středu 29. 4. proběhlo na naší škole okresní kolo ve vybíjené dívek a chlapců 4.-5. ročníků. Soutěže děvčat se zúčastnily celkem čtyři týmy. Naše holky bojovaly výborně.

V obou zápasech zvítězily a pouze v posledním utkání podlehly soupeřkám nejtěsnějším rozdílem - o jednu vybitou dívku! Tak jsme přišli o první místo, ale i druhé místo a stříbrné medaile jsou skvělé!!! Velkou pochvalu si zaslouží kapitánka týmu E. Olejníčková, která následně ve středu výrazně pomohla i družstvu chlapců. Gratulujeme.

Naši hoši vybojovali první místo ve své skupině a v závěru se střetli se ZŠ Slavkov, ZŠ Tučapy a ZŠ Vyškov, Tyršova. Hoši hráli výborně a nebýt drobných chyb, mohli jsme být první v okrese. Bohužel vždy v závěru přišly zbytečné chyby a nakonec jsme získali bronzové medaile. Těsné prohry o jednoho vybitého hráče se Slavkovem a Tyršovkou nás stálo lepší umístění. Blahopřejeme k předvedenému výkonu.
Reprezentovali nás: E. Olejníčková, S. Hanulíková, S. Gregušová, B. Žaludová, V. Orálková, N. Konupková, K. Smolová, P. Veselá, M. Kolaříková, A. Cibulková, B. Horáčková, M. Paludová.
J. Čáp, D. Gryc, V. Hanulík, T. Kresa, Š. Brtník, A. Vrána, J. Outlý, O. Muzikant, L. Nohýnek, F. Fojtík, J. Látal, L. Šťastný.