24.04.2015 10:50 Štafetový pohár 2015
Včera 23. 4. 2015 se uskutečnilo Okresní kolo v Štafetovém poháru. Závodu se zúčastnily tyto školy: ZŠ a MŠ Podomí, ZŠ Purkyňova a naše škola. Družstvo tvořilo 16 žáků prvního stupně.

Nejprve vyběhlo na svůj štafetový závod družstvo 8 x 100m (ročník 1. - 3. ročník). Po tomto doběhu se připravovalo družstvo 8 x 100m (4. - 5. ročník) a nakonec ještě smíšená štafeta A, B - 8 x 200m (složená z těch předešlých).

Všechny časy se sčítaly a výsledek byl pro nás velice radostný, protože jsme vyhráli a porazili jsme všechny soupeře.

Mezi nejlepší závodníky patřili: Kryštof Vintera, Vojtěch Pechman, Tomáš Bednařík, Lukáš Süsser, Lucie Křetínská,  Karolína Přibylová,  Karolína Jelínková,  Anna Baluchová (všichni ze tř. 3. A), Lukáš Nohýnek, Filip Fojtík, Ondřej Muzikant, Barbora Horáčková, Aneta Cibulková,  Michaela Paludová, Lucie Skalníková (všichni z 5. A), Václav Hanulík (tř. 4. A) + náhradníci Magda Kolaříková (tř. 4. B), Lukáš Šťastný (tř. 5. A), Lucie Zemanová (tř. 5. A)

Veliká gratulace z výkonu a postupu do krajského kola!!!