07.04.2015 08:42 Čokoládová tretra Vyškov, již ve čtvrtek 9. dubna 2015, poprvé ve Vyškově
Oblíbený běžecký závod pro děti do 14 let Čokoládová tretra poprvé zavítá do Vyškova. Atletický klub AHA Vyškov, z pověření organizačního výboru Zlaté tretry Ostrava, srdečně zve děti, rodiče s dětmi a stejně tak všechny příznivce atletiky na běžecké závody, kde se mimo jiné, vítězi jednotlivých kategorií, kvalifikují do finálových závodů na Zlaté tretře v Ostravě.

ONLINE registrace již nyní probíhá na www.cokoladovatretra.cz , akce samotná začíná na atletickém stadionu Za parkem ve Vyškově od 14 hod., když patronem vyškovského závodu je mistryně světa Šárka Kašpárková a tváří závodu aktuální Sportovec okresu Jan Osolsobě.

Tak tedy ve čtvrtek 9. dubna 2015 od 14 hod. začíná prezentace přímo na stadionu, děti ve věku 4 až 14 let budou svádět souboje na tratích 60 m až 300 m.

Doprovodný program bude připraven pro Vás - autogramiáda, Kids Athletics, atrakce pro děti, to vše na atletickém stadionu Za parkem ve Vyškově ve čtvrtek 9. dubna 2015 od 14 hod.

Přijďte, další informace najdete zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1428387926.pdf  http://www.zsletnipole.cz/download/1428387973.pdf
www.ahavyskov.cz.