01.04.2015 11:26 Školní kolo v přehazované a volejbalu 2015
Dne 31. 3. 2015 se uskutečnilo školní kolo v přehazované a volejbalu. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny a to na přehazovanou (6. a 7. ročník) a na volejbal (8. a 9. ročník).

Již od samého rána se bylo na co dívat, protože turnaj v přehazované měl velice svižné tempo a dynamiku. Smeče, které předvedli někteří žáci, byly tak rychlé, že málem udělaly díry do podlahy tělocvičny. První místo získala třída 7. B, druhé místo vybojovala třída 7. A a třetí místo obsadila 6. A. Všechny moc chválíme za předvedenou hru.
Turnaj ve volejbalu měl také svoje napětí a rytmus. Některé výměny nad sítí byly úžasné a skoro profesionální. Souhra některých týmů byla úžasná a ukázková. Napínavé bylo utkání o první místo mezi třídou 9. A a 8. B. Devítka nakonec zvítězila a slavila první místo v turnaji. Druhé místo obsadila třída 8. B a třetí místo vybojovala třída 8. A. Mezi skvělé hráče patřil L. Adamec, Alexandra Vernerová (oba tř. 9. A), Eliška Zahradníčková, Jiří Osolsobě (oba tř. 8. B), Markéta Paludová a Klára Nohelová (obě tř. 8. A).
Doufáme a věříme, že se nám bude dařit na okresních kolech ve volejbalu konaném 8. 4. a 9. 4 u nás na škole.
Všem zúčastněným gratulujeme!!!