18.03.2015 14:48 Informace o otevření 2. oddělení MŠ, zveřejnění seznamu přijatých dětí do 1. oddělení MŠ
Na základě tiskové zprávy našeho zřizovatele (viz odkaz níže) ze dne 17.3.2015 si Vás dovolujeme informovat, že od příštího školního roku vznikne v naší mateřské škole druhé oddělení, které pojme 24 dětí.

Výše uvedenou tiskovou zprávu naleznete zde: http://www.vyskov-mesto.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=18857&id=1111699&p1=107491

K rozšíření kapacity naší MŠ vedl radnici výrazný zájem rodičů dětí mladších tří let o jejich umístění do předškolního zařízení.
Předpokládáme, že stavební práce na vybudování druhého oddělení budou probíhat v průběhu jara 2015. Průběžné informace o stavu prací budeme zveřejňovat na webových stránkách a na nástěnkách školy.
O termínu nového zápisu budeme veřejnost včas informovat.

Informace pro rodiče nepřijatých dětí

Protože k datu 18.3.2015 není druhé oddělení ještě vybudováno, můžeme v této fázi přijmout pouze děti na uvolněná místa v již existujícím 1. oddělení. Ihned, jakmile zřizovatel schválí předání staveniště, zahájíme stavební práce. Po dokončení 2. oddělení vyhlásíme zápis na jeho obsazení.
Při tomto zápise budou nejprve zohledněny žádosti rodičů podané při zápise dne 18.2.2015 (pokud nedošlo k přijetí dítěte do jiné MŠ).
Již odevzdaná potvrzení od lékaře (stanovená očkování) nebude nutno vyřizovat znovu.

Seznam přijatých do 1. oddělení naší MŠ naleznete zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1426696040.pdf

.