26.05.2009 13:55 V letošním roce se někteří žáci naší školy účastní celostátní matematické soutěže TAKTIK.
Soutěží jednotlivci, dvoučlenná nebo tříčlenná družstva v sedmi kategoriích. Celé soutěže se účastní 37 škol.

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY:

Soutěž škol:              1.série   4. ZŠ Vyškov, Letní pole

2.série  4. ZŠ Vyškov, Letní pole

3.série   4. ZŠ Vyškov, Letní pole

Soutěž jednotlivců:

Výsledky 3.série

Kategorie 2

1. Dominik Tlčik          2.A    42b.

2. Alena Michálková    2.A    36b.

7. Markéta Paludová    2.A    32b.

7. Lada Fialová            2.A    32b.

Kategorie 3

1. Vilém Crhonek, Kateřina Studničná, Adam Žalud                3.A      42b.

1. Alexandra Vernerová                                                        3.B      42b.

1. Daniel Mikyska                                                                3.B      42b.

1. Josef Minařík                                                                   3.B      42b.

8. Dana Suchomelová, Natálie Šťastná                                  3.A      34b.

Kategorie 5

1. Kateřina Musilová, Radka Suchomelová                            5.A      42b.

5. Daniel Fabok, Jakub Gryc, Petr Muzikant                         5.A      36b.

8. Jan Dědák                                                                      5.B      34b.

15. Denisa Vlašínová, Nikola Rothkögelová                           5.A      29b.

27. Michaela Homolová, Kristýna Šperková                           5.A      22b.

Kategorie 6

31. Jaroslav Crhonek                                                           6.B      20b.

Kategorie 7

13. Michaela Jakubčíková, Anna Raušerová, Michaela Kocourková          7.B      28b.

49. Kateřina Bičánová, Denisa Hubáčková, Jakub Langer                        7.B      16b.

Kategorie 8-9

1. Pavla Fialová                                                                                 9.A      42b.

15.Lukáš Drnovský, Petra Provazníková, Michaela Vojtková                  8.A      34b.

31.Michal Nociar                                                                               9.A      30b.