20.02.2015 14:32 Okresní kolo v basketbalu (chlapci 8. – 9. tříd) 2015
Dne 19. 2. 2015 se odehrálo okresní kolo v basketbalu starších žáků (8. – 9. tříd) na naší domácí horké půdě. Do turnaje bylo přihlášeno sedm základních škol, proto musel být turnaj rozdělen na dvě skupiny. Svoji skupinu jsme hladce vyhráli a porazili jsme školy Gymnázium Bučovice a ZŠ Nádražní 5. Čekali jsme na vítěze druhé skupiny, abychom sehráli finálový zápas o postup do krajského kola.

Utkání jsme sehráli se ZŠ Vyškov, Tyršova. Naše nekompromisní výhra nad ZŠ Vyškov, Tyršova v poměru 42 : 8 nás poslala do krajského kola.

Veliké poděkování patří hráčům, protože jejich hra měla parametry NBA. Kluci byla to nádhera a udělali jste nám velikou radost. Poděkování patří: kapitánovi družstva L. Adamcovi tř. 9. A, M. Slavíkovi ze tř. 9. A, M. Bubeníkovi tř. 9. A, M. Fišerovi tř. 9. A, A. Sekaninovi tř. 9. A, J. Osolsobě tř. 8. B, D. Navrátilovi tř. 8. B, K. Pacejkovi tř. 8. B, M. Poučovi tř. 8. B a D. Mikyskovi ze tř. 9. A.
Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a budeme držet palce v krajském kole, které se koná v Kyjově  24. 3. 2015