09.02.2015 10:27 Školní kolo v košíkové
Ve čtvrtek 5.2.2015 se konal přebor školy v košíkové. Soutěž se hrála jako již tradičně v kategoriích mladší a starší žáci. Hrálo se systémem soutěže každý s každým ve smíšených družstvech.

Kategorie mladších žáků byla velice vyrovnaná. O vítězi při stejném počtu bodů a remíze ze vzájemného utkání rozhodoval rozdíl vstřelených košů. Nakonec vyhrála třída 7.A, druhé místo obsadila třída 7.B a 3. místo třída 6.A. Nejlepšími střelci v této kategorii se stali D. Grepl ze 7.B (14 bodů ) a za děvčata I. Štursová ze 7.A (8.bodů ) V kategorii starších žáků si vítězství odnesla třída 9.A, po těsné výhře nad třídou 8.B, která deváťákům byla více než zdatným soupeřem s kolektivnějším pojetím hry a vyrovnanějším týmem. O prvenství třídy 9.A rozhodl nejlepší střelec soutěže L. Adamec (9.A), který nastřílel celkově 28 bodů. Na třetím místě skončila třída 8.A. Nejlepší střelkyní v této kategorii byla A. Vernerová s 18 body a velice dobrý výkon podali J.Osolsobě s 26 body a D. Navrátil s 20 body (oba 8.B) . Držíme palce a těšíme se na obdobné výkony v okresních kolech, které se konají příští týden.