17.12.2014 15:45 Okresní kolo ve florbalu 2014
Dne 12. 12. 2014 se družstvo mladších žáků (6. - 8. ročník) zúčastnilo Okresního kola ve florbalu.Po vítězném tažení v Okrskovém kole, jsme byli plni očekávání, jak se nám bude dařit v Okresním kole.

Bohužel se nám vstup do turnaje nepovedl a hned první dva zápasy jsme smolně prohráli. Čekal nás třetí závěrečný zápas, který jsme vyhráli nad ZŠ Ivanovice na Hané v poměru 6 :1.
Družstvo složeno z J. Tutka (tř. 7. B), D. Horáčka (tř. 7. B), D. Grepla (tř. 7. B), Z. Cupáka (tř. 7. B), M. Janáse (tř. 7. B), D. Nohela (tř. 7.  A), M. Mikulíka (tř. 6. A), M. Oršela (tř. 6. A), M. Čejky (tř. 6. A), A. Zlatníka (tř. 6. A), Š. Zlatníka (tř. 6. A), F. Rozehnala (tř. 6. A) a J. Osolsobě (tř. 8. A) obsadilo krásné páté místo v Okresním kole.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!