10.12.2014 15:12 Okresní kolo ve florbale starších děvčat
Dne 10.12.2014 se konalo okresní kolo ve florbale. Naše starší děvčata po vítězství na okrskovém kole se zúčastnila okresního kola v Rousínově.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a zápasy byly velmi vyrovnané. Po vítězství 2:0 nad Bučovicemi 711 a remíze 3:3 se ZŠ Morávkovou jsme hráli rozhodující zápas se ZŠ Rousínov. Po těsném vítězství 2:1 jsme vyhráli celý turnaj a postoupili do krajského kola, které se koná 28. ledna v Pohořelicích. Děvčatům děkujeme za příkladný přístup, snahu a nasazení v turnaji. Nejlepší útočnicí byla K. Bartáková (9.A), která vstřelila 5 gólů a byla vyhlášena nejlepší střelkyní turnaje. Dále se v útočné činnosti vyznamenala I. Štursová(7.A) a N. Hrůzová (9.A). Obranné úkoly perfektně plnila Ž. Pevná (9.A) a A. Matalová (8.B). V brance nás jistila A. Vernerová z 9.A. Dále k postupu přispěla tato střídající děvčata: M. Konopková, J. Holzerová a E. Pazderová z 9.A, K. Pytelová ze 7.B., M. Paludová z 8.A a T. Hríbiková ze 7.A. Děvčatům gratulujeme k postupu a držíme palce v krajském kole.