06.10.2014 17:49 FINÁLE PŘEBORU DRUŽSTEV MORAVY A SLEZSKA MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2014
V neděli 5. 10. 2014 se uskutečnilo v Břeclavi FINÁLE PŘEBORU DRUŽSTEV MORAVY A SLESZKA MLADŠÍCH ŽÁKŮ v atletice. Chlapecké družstvo složeno ze žáků naší školy postoupilo z prvního místa, protože vyhrálo Přebor družstev Jihomoravského kraje. Minulý rok jsme obsadili bronzovou příčku a letos jsme si přáli navázat na tento skvělý výsledek. Všichni byli odhodláni proto udělat maximum.

Plná soupiska, která čítala dvacet hvězdných jmen. Mezi největší opory patřil Jiří Osolsobě ze tř. 8. B, který získal pro družstvo třicet bodů a ještě si vytvořil osobní rekord v hodu kriketovým míčkem, kdy hodil 66, 52 m. Další závodníci, kteří se podíleli na bodovém zisku pro družstvo: rychlík Zdeněk Cupák ze tř. 7. B, který se probojoval do finále běhu B na 60 m, Dominik Grepl ze tř. 7. B, který získal pro družstvo dva body, Štěpán Šmíd ze tř. 6. A, který bral pro družstvo bod, dále chválím žáky Davida Horáčka ze tř. 7. B, Michala Janáse ze tř. 7. B, Davida Nohejla ze tř. 7. A, Ondřeje Přibyla ze tř. 8. B, Josefa Tutka ze tř. 7. A a Pavla Vláčila ze tř. 7. B. Všichni se snažili a makali na plné obrátky, bohužel součet získaných bodů nás vynesl na celkové páté místo z osmi klubů Moravy a Slezska. Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména naší školy.