Elektronická žákovská knížka
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

19.09.2014 14:40 Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň
Dne 17. 9. 2014 se konalo na stadionu Za parkem Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň. Povolávací rozkaz byl rozdán všem žákům s ročníkem narození 2001 a mladší. Týkalo se to sportovních skupin šestých, sedmých a osmých ročníků. Na domácím stadionu nás všechny čekalo velice překrásné atletické počasí a bouřlivá atmosféra zcela zaplněného stadionu.

Musím pochválit všechny zúčastněné závodníky, ale hlavně sportovní skupinu ze šesté třídy za bojovnost, kterou předvedla. Ale bojovali a dřeli všichni ti, kteří se objevili na startech svých disciplín. Protože se závodilo za družstvo, tak každé umístění bylo bodované. Do soutěže jsme měli přihlášena dvě družstva. Družstvo dívek, které obsadilo šesté místo. Nejlepšími závodnicemi byly: Veronika Vlčková ze tř. 7. B se 4 body, Klára Nohelová ze tř. 8. A se 2 body, Lada Fialová ze tř. 8. A s 1 bodem. Holkám se moc nedařilo, ale nevadí, snad to napravíme příště.

U kluků vypukla neskutečná radost, protože družstvo chlapců zvítězilo na plné čáře. Hoši, děkujeme, byl to úžasný zážitek. Mezi nejlepší borce patřil: Jiří Osolsobě ze tř. 8. B, který vyhrál ve vrhu koulí (3 kg) v novém osobním rekordu 13, 88 m, pak zvítězil na trati 150 m výkonem 19.35 s a ještě přidal druhé místo v hodu kriketovým míčkem výkonem 61.15 m a celkem nasbíral 31 bodů.  Výborně si vedl Dominik Grepl ze tř. 7. B, který získal 13 bodů, Viktor Grén ze tř. 8. A, který vybojoval 12,5 bodu, Štěpán Šmíd ze tř. 6. A, který získal 9 bodů, Ondřej Přibyl ze tř. 8. B se 4 body, překvapení dne Zdeněk Cupák, který získal 4 body za finále B v běhu na 60 m, Michal Janás ze tř. 7. B, David Nohel ze tř. 7. B, kteří brali 3 body a David Horáček ze tř. 7. B ziskem 2 bodů. Tímto vítězstvím se kluci probojovali do finále Moravy a Slezska, které bude 5. 10. 2014 v Břeclavi.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!