26.06.2014 09:32 Předběžné výsledky zápisu do naší MŠ

Vážení rodiče,
v současné době zpracováváme výsledky zápisu do naší MŠ a čekáme na doplnění některých dokumentů ze strany zákonných zástupců.
Protože ale mnozí z Vás budou odjíždět na dovolené, můžeme Vám již v současné době sdělit předběžný výsledek zápisu. Nepředpokládáme, že by v pořadí ještě mělo dojít k výraznějším posunům.
Máte-li zájem, dostavte se do školy (do kanceláře ředitele školy nebo zástupkyně ředitele školy), kde Vám sdělíme předběžný výsledek. Přijít můžete ve čtvrtek 26.6.2014 do 13.00 h, v pátek 27.6.2014 v době od 8.00h do 14.00h, případně v pondělí 30.6.2014 od 9.00 do 13.00 h.
"Oficiální" výsledky budou následně zveřejněny na webových stránkách školy a na nástěnce školy u hlavního vchodu do budovy.

.