13.06.2014 08:13 OVOV- krajské kolo v Břeclavi
Dne 6. 6. 2014 se uskutečnilo Krajské kolo v OVOV (ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ). Do tohoto okresního kola se probojovali dva naši žáci David Nohel (tř. 6. A) a Jiří Osolsobě (tř. 7. B).

Velice náročné disciplíny a tropické počasí, vévodilo krajskému kolu v OVOV. Na závodníky čekalo šest disciplín (přeskoky přes švihadlo – 2 min., lehy – sedy 2 min., běh na 60 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, shyby – 2 min, běh na 1000 m anebo alternativní disciplína v driblování.

Nad touto akcí si vzala záštitu Šárka Kašpárková, Robert Změlík a Roman Šebrle. Atmosféra po celou dobu závodu byla vynikající. Na všech byla vidět nastupující únava, ale všichni bojovali až do konce. Jirka a David se s disciplínami prali jako gladiátoři. Odměnou je Jirkovi třetí místo a Davidovi dvanácté místo. Jirka bude muset ještě čekat, jestli ho nevyberou na celorepublikové finále. Jirko, držíme pěsti, ať ti to vyjde.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!