GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

20.05.2014 14:04 Pohár rozhlasu 2014 – starší žáci (osmé a deváté ročníky)
V úterý 13. 5. 2014 se na místním stadionu „ Za parkem“ uskutečnil Pohár rozhlasu. Tato okresní atletická soutěž je složena z šesti atletických disciplín. Naše škola vyslala do atletických soubojů jedno družstvo chlapců a jedno družstvo dívek.

V kategorii chlapců se do závodů přihlásilo třináct základních škol a do kategorie dívek bylo přihlášených jedenáct základních škol.

Skvělými individuálními výkony se předvedli tito žáci: Nikolas Dzurňák, který byl na 60m čtvrtý (výkonem 7,90 s) a pátý ve vrhu koulí (výkonem 11,00 m). Lukáš Adamec ve skoku vysokém (výkonem 160 cm) byl čtvrtý v okrese. Anisa Filali vyhrála skok vysoký (výkonem 150 cm) a skok daleký (výkonem 492 cm). Alexandra Vernerová získala ve skoku vysokém (výkonem 145 cm) čtvrté místo a i ve skoku dalekém (výkonem 430 cm) vybojovala čtvrté místo. Petr Vojtek se blýskl šestým místem ve skoku dalekém (výkonem 504 cm). Veronika Kerdíková doběhla na fantastickém sedmém místě v závodě na 800m (výkonem 2:56,70 min.), jen škoda, že Elišku Pazderovou chytla před cílem do stehna křeč a tak jen dokulhala do cíle. Dobrý výkon udělal Dominik Lauryn na trati 1500m, který doběhl na devátém místě (výkonem 5:05,20 min.). Štafeta 4 x 60m v kategorii děvčat doběhla na krásném třetím místě ve složení Anisa Filali, Aneta Chalabalová, Alexandra Vernerová a Nikola Dorková. Konečné výsledky – chlapci vybojovali celkově páté místo a děvčata překrásné druhé místo.