19.05.2014 15:28 VYBÍJENÁ – OKRESNÍ KOLA CHLAPCŮ A DÍVEK
Ve středu 14. 5. 2014 proběhlo na naší škole okresní kolo ve vybíjené chlapců 4.-5. ročníků. Soutěžilo celkem deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Tým chlapců byl doplněn třemi dívkami z pátého ročníku a podával-kromě prvního utkání- velmi vyrovnané výkony.

Naši hoši vybojovali druhé místo ve své skupině a v závěru se střetli se ZŠ Nádražní o celkové třetí místo. Hoši vedli 5:1 a v druhém poločase nepochopitelně kazili hru. Soupeř vyrovnal a v prodloužení, kdy rozhodovala „náhlá smrt“, jsme prohráli. Získali jsme tak nepopulární „bramborové medaile“. I tak blahopřejeme k předvedenému výkonu.
V pátek 16. 5. 2014 sehrála okresní kolo ve vybíjené také děvčata. Dívky začaly výborně a postupně porazily ZŠ Pustiměř, ZŠ Morávkovu a ZŠ Drnovice. V boji o konečné první místo jsme však těsně podlehli ZŠ Tyršova. Stříbrné medaile a diplom za skvělé druhé místo si naše holky opravdu zasloužily. Reprezentovala nás tato děvčata: I. Janasová, M. Gregušová, K. Jabůrková, N. Rozehnalová, K. Novotná, N. Sommerová, A. Masaříková, T. Seidlová, N. Nováková, V. Orálková, N. Konupková a E. Olejníčková. Blahopřejeme!