29.04.2014 15:05 Okresní přebor OVOV
V Pondělí 28.4.2014 se konalo okresní kolo odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Bučovicích.

Všichni naši závodníci se snažili předvést své maximum, získat co nejvíce bodů a postoupit do krajského kola. Nejlepšího výsledku dosál náš favorit (loňský účastník celorepublikového finále), Jirka Osolsobě, který svoji kategorii s přehledem vyhrál. Ve stejné kategorii tj. ročník 2001 hned za Jirkou na 2.místě skončil David Nohel ze 6.A (asi největší překvapení našeho týmu) a rovněž postoupil do krajského kola. Do kraje ještě postoupil v kategorii chlapci 2000 D. Navrátil ze 4. místa ze 7.B. V nejstarších chlapcích nás reprezentoval L. Adamec (8.A), který skončil na pěkném 5.místě. Z děvčat se ve svých kategoriích nejlépe umístili na 5. místech A.Vernerová (8.A) a Veronika Nohelová ze 7.A. Eliška Zahradníčková skončila šestá a benjamínek celé výpravy L. Londinová skončila osmá. Všem gratulujeme k hodnotným výkonům, které předvedli a postupujícím držíme palce v krajském kole.