18.03.2014 15:30 Školní kolo v basketbalu 6. a 7. tříd
Dne 12. 3. 2014 se uskutečnilo Školní kolo v basketbalu 6. a 7. tříd. V tomto turnaji se bojovalo nejen o získání basketbalového trůnu mezi těmito ročníky, ale posloužil i jako generální zkouška na Okresní kola v basketbalu pořádané příští týden u nás na škole.

Každý zápas byl velice napínavý, kde rychlost, přesnost a sehranost družstva vedla k vítězství. Turnaj začal zápasy, kde se mezi sebou utkaly sedmé třídy (7. A a 7. B). Vítězně z tohoto utkání vyšla 7. B. Druhý zápas mezi sebou svedly šesté třídy (6. A a 6. B). Po velké bitvě byla vítězná třída 6. A. Po ukončení těchto zápasů se začalo hrát o absolutní vítězství v turnaji a to mezi třídou 7. B a 6. A. S velkým náskokem zvítězila třída 7. B a je tedy vítězem celého turnaje. Druhé místo vybojovala třídy 6. A. Turnaj pokračoval dalšími zápasy o třetí a čtvrté místo. Zde na sebe narazily družstva tříd 6. B a 7. A. Velice vyrovnaný zápas nakonec vyhrála 7. A. Čtvrté místo obsadila 6. B s velice sympatickým výkonem. Nejlepší hráči celého turnaje byli: Jiří Osolsobě (tř. 7. B) se 26 koši, David Navrátil (tř. 7. B) se 24 koši, Eliška Zahradníčková (7. B) se 33 koši, David Nohel (6. A) se 14 koši a Iveta Štursová (tř. 6. A) s 8 koši. Všem zúčastněným gratulujeme a doufáme, že se okresní kola budou odehrávat jen na vítězné vlně.