17.03.2014 12:01 Utkání mladšího žactva PRAHA – BRNO v atletice
V naší nejlepší hale Otakara Jandery v pražské Stromovce se v prestižním meziměstském dvojutkání BRNO – PRAHA ukázali atleti z naší školy. Tři žáci se vešli do brněnské nominace a reprezentovali tak jihomoravskou atletiku v tradičním měření sil mladých atletických nadějí:

Jiří OSOLSOBĚ (tř. 7.B)  - koule 3 kg, 1. místo, 12,84 m (útok na 1. místo čs. tabulek!); výška 1,35 m, 5. místo; štafeta 4 x 200 m, 3. místo,1:53,65 min.
Dominik GREPL (tř. 6. B) - koule 3 kg, 4. místo, 8,80 m
Viktor GRÉN  (tř. 7. A) - 1500 m, 3. místo, 5:11,71 min.

Brněnská reprezentace nakonec prohrála 149:170 bodům, což je ve čtyřleté historii meziměstského dvojutkání zatím prohra nejtěsnější. Blahopřejeme našim nominovaným závodníkům, k jejich výkonům a novým osobním rekordům.
Děkujeme za pěknou reprezentaci klubu, školy a rodičům nominovaných závodníků za podporu a spolupráci!