03.03.2014 12:57 Zeměpisná olympiáda – okresní kola
Dne 25. 2. – 26. 2. 2014 se uskutečnila okresní kola v zeměpisné olympiádě. Olympiáda byla rozdělena na kategorii A (šestý ročník), B (sedmý ročník), C (osmý a devátý ročník).

Okruhy okresních olympiád ze zeměpisu nejsou dopředu známy, tak je velice těžké připravit se na tuto soutěž. Do kategorie A byli nominováni dva žáci ze šesté třídy - Josef Minařík a Kristýna Štofková. Vojtěch Kolařík (třída 6. A) obsadil krásné šesté místo a Kristýna Štofková (třída 6. A). obsadila osmnácté místo v okrese.

Kategorii B reprezentovali Radek Zabloudil (třída 7. A) a Marek Hasala (třída 7. A). Radek Zabloudil obsadil skvělé šesté místo a Marek Hasala se umístil na patnáctém místě v okrese.

Do kategorie C byli přihlášeni Josef Minařík (třída 8. A) a Lucia Tutková (třída 9. A). Josef Minařík obsadil výborné sedmé místo a Lucia Tutková se umístila na dvacátém místě.

Všem zúčastněným gratulujeme!!!