Elektronická žákovská knížka
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

10.02.2014 11:52 Hustopečské skákání a Mistrovství Moravy a Slezska v Bratislavě 2014
Prázdninový den po vysvědčení, 31. ledna 2014 vyrazila skupinka vyškovských atletů do Hustopeč na již tradiční "Hustopečské skákání" a dařilo se. Naše žákyně Alexandra Vernerová ze třídy 8. A v kategorii starších žákyň vybojovala stříbro - výkonem 150 cm. Mistrovství Moravy a Slezska se uskutečnilo první únorový den v Bratislavě.

Tradiční atletický mítink v mistrovském hávu se odehrál jako devítihodinový maraton v šikovné bratislavské hale Elán. Dostaveníčko si zde daly výpravy z různých koutů moravskoslezských krajů.  Startovalo bezmála 600 vybraných atletů v kategoriích žactva až dospělých. Výběr startujících atletů byl nekompromisní, technický delegát mistrovství seznam přihlášených závodníků řádně proškrtal...

Vyškovská výprava byla dosti početná, 19 startujících atletů se odhodlaně vrhlo do boje o mistrovské pořadí, dobrat se medailového umístění bývá vskutku cenné umístění. Všechny své síly na dráze a sektorech atletické haly v Bratislavě nechali i tito atleti naší školy – Alexandra Vernerová (tř. 8. A), David Navrátil (tř. 7. B), Jiří Osolsobě (tř. 7. B). Kompletní výsledky jsou zveřejněny na www.atletika.cz. Všem zúčastněným blahopřejeme!!!