30.01.2014 10:25 Okresní přebor košíková starší chlapci
Včera se konalo okresní kolo v basketbale starších chlapců na ZŠ Tyršova. Po loňském vítězství bylo našim cílem tento titul obhájit.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách, kdy náš tým byl nalosován do sokolovny. Všechny zápasy ve skupině jsme vyhráli a v podstatě jediným vážnějším soupeřem pro nás byla ZŠ Nádražní, která byla schopná s našim týmem držet krok. Na základě vítězství ve skupině jsme postoupili do finále proti domácímu soupeři ZŠ Tyršova. V tomto utkání jsme hráli v podstatě proti závodnímu týmu Vyškova (hraje zde 8 hráčů), odvedli statečný výkon a jako jediný tým v celém turnaji jme je trochu potrápili (většina soupeřů prohrála o 30 a více bodů). K nejlepším našim hráčům patřili Nikolas Dzurňák, David Chujac (oba 9.A) a Lukáš Adamec z 8.A Chtěl bych ale poděkovat celému týmu chlapců za přístup a vzornou reprezentaci školy, protože odvedli své maximum a druhé místo je pro nás velkým úspěchem.