17.12.2013 10:20 Okrskové kola ve florbalu 2013
Jako každý rok se naše škola zúčastnila okrskových kol ve florbalu. Po velice vydařeném školním kole, jsme do turnajů přihlásili chlapce i děvčata v obou kategoriích.

První turnaj nás čekal s mladšími děvčaty (6. – 7. tříd) na ZŠ Nádražní 5. Holky bojovaly jako lvi a odměnou jim bylo třetí místo. Snaha a bojovnost byla přítomna ve všech zápasech které sehrály. Nejlepšími hráčky byly: Iveta Štursová, Kristýna Štofková, Eliška Zahradníčková, Nikola Houšková, Klára Pytelová, Klára Nohelová a Markéta Paludová. Ve čtvrtek 12. 12. se starší děvčata (8. – 9. tříd) zúčastnila turnaje na ZŠ Nádražní 5. Bouřlivá atmosféra provázela všechna utkání. Holky zaslouží poděkování za skvělý výkon a perfektní souhru. Jen škoda, že naše děvčata nepostoupila, protože jen horší skóre nás odsunulo na třetí nepostupové místo. Postup utekl o jediný gól. Škoda, protože si to děvčata zasloužila. Nejlepší hráčky: Pavlína Sigmundová, Kateřina Bartáková, Lucia Tutková, Sabina Zourková, Žaneta Pevná, Nikola Hrůzová, Pavla Pernicová a Alexandra Vernerová. V brance vše již tradičně jistila Karolína Hájková. V kategorii chlapců je úroveň již tradičně velmi vysoká. U mladších chlapců se nám postup do okresního kola po vydřeném vítězství v baráži nad ZŠ Tyršova o jediný gól podařil, i přes neúčast některých klíčových hráčů, kteří onemocněli. Tento tým zaslouží pochvalu za nasazení a heroický výkon i proti silnějším soupeřům. Nejlepší výkon podali Matěj Mikulík a Filip Rozehnal z 5. tříd, David Nohel a Dominik Grepl z 6. tříd a Radek Zabloudil ze 7.A. Největší očekávání jsme vkládali do kategorie starších chlapců. Bohužel zranění M. Zabloudila den před turnajem nás citelně oslabilo a i po dobrých a vyrovnaných výkonech se nám nepodařilo tento post plnohodnotně nahradit a postoupit. Nejlepším hráčem byl D. Chujac a J. Byrtus z 9.A. Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a mladším chlapcům držíme palce v boji o postup do krajského kola.