28.11.2013 13:57 Pozvánka na den otevřených dveří a Mikulášský jarmark
V úterý 3. prosince 2013 od 13.15 do 18.30 h bude škola otevřena všem návštěvám. Zastavte se na chvíli a přijďte se podívat. Můžete navštívit vyučovací hodiny, prohlédnout si většinu prostor školy, případně načerpat příjemnou vánoční atmosféru, pohodu a inspiraci na tradičním Mikulášském jarmarku. Můžete si u nás vyrobit, či zakoupit vánoční ozdobu, přáníčko, vánoční dekoraci, ..

Stručný program dne: V době od 13.15 do 15.30 h můžete navštívit výuku ve kterékoli třídě. Zájemce v této době provedeme školou. V tělocvičnách budete moci shlédnout ukázky atletického tréninku pod vedením našich vyučujících a trenérů AHA - Mgr. J. Němečka (14.30 – 16.00 h) a Mgr. A. Slezáčka (15.00 – 16.00 h), v multimediální učebně (2.p., I. st.) najdete ukázku práce žáků a prezentaci z oblasti přírodovědného zaměření (14.10 – 14.55 h). Jarmark s Mikulášem, anděly a čerty bude slavnostně zahájen v 16:30 h ve 2. podlaží učebnového pavilonu. Společně rozsvítíme stromeček, zpíváme si koledy a pak již můžete navštívit vánoční dílničky, stánky s vánočními dárečky, občerstvení. Součástí programu bude soutěž o nejkrásnější adventní věnec a zavzpomínáme i na loňskou akademii. Těšíme se na vás!

Rozvrh naleznete zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1385740800.pdf