28.11.2013 13:49 Školní kolo ve florbalu 2013
Ve středu 27. 11. 2013 se uskutečnilo v tělocvičně č. 2 - Školní kolo ve florbalu. Tradičně byl tento turnaj o nejlepší florbalovou třídu rozdělen na dvě skupiny. Ta mladší byla složena ze žáků šestých a sedmých tříd a starší (druhou) skupinu tvořili žáci osmého a devátého ročníku.

Ve skupině kde mezi sebou bojovala smíšená družstva šestých a sedmých tříd tvořilo družstvo vždy tří hráči a dvě hráčky. V druhé skupině kde na sebe narazila družstva osmého a devátého ročníku byl herní systém zcela odlišný. Každý ročník měl dvě družstva – jedno chlapecké a druhé dívčí. Zápasy pak probíhaly jen mezi chlapci z osmého a devátého ročníku a mezi děvčaty osmých a devátých tříd, kde pak výsledek tvořil součet vítězných zápasů. Celý turnaj měl skvělou a bouřlivou atmosféru, kde nebylo nouze o napínavou podívanou a někdy i o neuvěřitelné výsledky. Mezi nejproduktivnější hráče patřili Marek Hasala, Michal Janás, Jiří Osolsobě, Matěj Zabloudil a Pavlína Sigmundová. Jak to vše dopadlo? První skupina 6. – 7. tříd: 1. místo - třída 7. A 2. místo - třída 6. B 3. místo – třída 6. A 4. místo – třídy 7. B Druhá skupina 8. – 9. tříd: 1. místo – 9. A 2. místo – 8. A Doufáme, že se nám i letos bude dařit skvěle reprezentovat naši školu v okrskových a okresních kolech. Všem zúčastněným blahopřejeme!!!