03.10.2013 15:18 Okresní kolo v Přespolním běhu 2013
Dne 26. 9. 2013 se uskutečnilo okresní kolo v Přespolním běhu na stadionu ve Vyškově. Počasí téměř podzimní a tratě velice náročné a vysilující. Naše škola měla v okresním kole zastoupení ve třech družstvech. Nejlépe si vedlo družstvo mladších žáků (6. – 9. tř.), kde Jiří Osolsobě (tř. 7. B) doběhl na celkovém druhém místě.

Družstvo složeno z Jiřího Osolsobě (tř. 7. B), Radka Horny (tř. 7. B), Viktora Gréna (tř. 7. A), Michala Janása (tř. 6. B) a Davida Nohela (tř. 6. A) získalo krásné páté místo v okrese. Druhé družstvo složeno z mladších žákyň (tř. 6. – 9- tř.) – Ivety Štursové (tř. 6. A), která doběhla nejlépe z našich děvčat a to na jedenáctém místě, Kláry Nohelové (tř. 7. A), Markéty Urbancové (tř. 7. A) a Markéty Paludové (tř. 7. A) se umístilo na šestém místě v okrese. Třetí družstvo složeno ze starších chlapců, kde si nejlépe vedl Milan Nohel (tř. 9. A), který doběhl na čtrnáctém místě v okresu. Družstvo složeno z Milana Nohela (tř. 9. A), Nikolaje Dzurňáka (tř. 9. A), Radka Plhala (tř. 9. A) a Mariána Witosze (tř. 7. A) získalo osmé místo.

Všem zúčastněným gratulujeme!!!