03.06.2013 14:48 Sportovní den II. stupně
Dne 30. 5. 2013 se uskutečnil Sportovní den II. stupně. Rozhodovalo se o nejsportovnější třídu u nás ve škole. Sportovní den byl rozdělen na dvě kategorie 6. - 7. třídy a 8. - 9. třídy. Do bojů zasáhla i partnerská škola ze Slovenska ZŠ Jána Švermu 6 z Michalovců.

Jedinou kaňkou Sportovního dne bylo počasí. Ráno to vypadalo, že nás počasí podrží, ale bohužel kolem deváté hodiny se výrazně rozpršelo. Musím všechny pedagogy a sportující žáky pochválit, protože i přes nepřízeň počasí, vše proběhlo hladce a bez úrazu. Podařilo se splnit všechny disciplíny a regulérně dokončit Sportovní den. Turnaj ve volejbale, který byl součástí Sportovního dne se přesunul do tělocvičen. Slavnostní vyhlášení bylo bujaré a třídy si odnesly diplomy a sladkosti. Jako tradičně, první místa byla ohodnoceno sladkými dorty.

Výsledky kategorie  6. – 7. tříd:

1. místo – 7. A
2. místo – 6. B
3. místo – 6. A

Výsledky kategorie 8. a 9. tříd:

1. místo – 9. A
2. místo - 8. A