10.05.2013 10:56 Školní víceboj 4. a 5. tříd
Dne 9. 5. se pořádal na atletickém stadionu ve Vyškově Školní víceboj pro 4. a 5. třídy. Závod se skládal ze čtyř disciplín: 60 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh (600 m pro děvčata a 800 m pro chlapce). Počasí závodu přálo, protože nás sluneční paprsky po celou dobu závodu doprovázely. Dobrá nálada na začátku závodu byla na všech závodnících znát a vidět, ale jak se víceboj chýlil ke konci dostavovala se veliká únava.

Chválím všechny zúčastněné závodníky hlavně ty ze čtvrtých tříd jmenovitě Lubomíra Šnajdra, Filipa Rozehnala,
Ninu Rozehnalovou a Michaelu Gregušovou. Jak to vše dopadlo? V kategorii děvčat zvítězila a obhájila své loňské prvenství Lucie Londinová ze třídy 5. B. V kategorii chlapců zvítězil Dominik Grepl ze třídy 5. B. Druhé místo vybojoval David Nohel ze třídy 5. A. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.

Blahopřejeme!!!