Elektronická žákovská knížka
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

24.04.2013 13:32 Středeční dopoledne dne 24.4. patřilo na naší škole opět sportu.
Tentokrát šlo o medaile ve vybíjené chlapců. V okresním kole svedlo boj o postup do kraje celkem osm týmů. Naši borci postupně porazili ZŠ Slavkov, ZŠ Na Vyhlídce, ZŠ Morávkovu a vyhráli tak svoji skupinu.

V zápase o postup do finále hoši zabojovali a vyřadili ZŠ Otnice. Ve finálovém utkání na nás čekal tým ZŠ Vyškov, Tyršova. Chlapci výborně začali a zvítězili v prvním setu. Ve druhém poločasu však z nepochopitelných důvodů polevili a nakonec těsně prohráli o dva vybité hráče. Porážka sice mrzí, ale druhé místo v okrese je výborné. Gratulujeme