22.04.2013 11:22 Orkesní kolo ve volejbale 2013
Tento týden proběhla Okresní kola ve volejbale. Nejprve ve středu 17. 4. to bylo Okresní kolo chlapců a 18. 4. OK dívek. Bojovalo se na horké domácí půdě naší školy. Do turnaje se přihlásilo osm družstev jak u chlapců, tak i u dívek. Stejný průběh v turnaji měli chlapci i dívky. První zápas jsme prohráli, ale pak jsme se vezli na vítězné vlně. Všechny zbývající zápasy jsme vyhráli. Byl to boj o každý míč a hráči nechali na hřišti srdce. Velice bojovný a odvážný výkon. Všechny hráče velice chválím za předvedenou hru. Obě družstva vydřela 3. místa v Okresním kole.

Mezi nejlepší hráče patřili: Teresa Poučová (tř. 9. A), Jitka Michálková (tř. 9. B), Denisa Jelínková (tř. 9. B), Pavlína Sigmundová (tř. 8. A) a u chlapců Robin Melko (tř. 9. B), Nikolas Dzurňák (tř. 8. A), Petr Muzikant (tř. 9. A)

Gratulujeme !!!