08.04.2013 11:24 Volejbal a přehazovaná – školní kolo 2013
Dne 2. 4. 2013 se odehrálo školní kolo ve volejbale a přehazované. Školní kolo bylo rozděleno na turnaj 8. a 9. tříd, které proti sobě sehrály volejbalové zápasy a 6. a 7. tříd, které nastoupily do nekompromisní přehazované se dvěma míči. Zápasy byly divácky velice atraktivní a nebyla nouze o překrásné míčové souboje nad sítí. Jak to vše dopadlo?

Školní kolo ve volejbale (8. a 9. tříd) vyhrála třída 9. B, druhé místo získala třída 9. A, a třetí bronzové umístění vybojovala třída 8. A. Mezi nejlepší hráče patřili Robin Melko z třídy 9. B, Jakub Leznar z třídy 9. B, Daniel Fabok z třídy 9. A, Teresa Poučová z třídy 9. A, Nikolas Dzurňák z třídy 8. A.
Školní kolo v přehazované bylo komplikované, protože výsledky se musely přepočítávat na vítězné sety a body. První místo získala třída 6. B, druhé místo obsadila třída 6. A a třetí místo vybojovala třída 7. A. Nejlepšími hráči byli David Navrátil ze třídy 6. B, Eliška Zahradníčková ze třídy 6. B, Pavel Jelínek ze třídy 6. B, Radek Zabloudil ze třídy 6. A, Lukáš Adamec ze třídy 7. A, Matyáš Slavík ze třídy 7. A a Nikola Hrůzová ze třídy 7. A.
Všem blahopřejeme a doufáme, že se nám bude dařit i v Okresním kole!!!