30.01.2013 13:55 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí v Olomouci
Dne 27. 1. 2012 se uskutečnilo Mistrovství mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí v Olomouci. Vrhači z naší školy jeli s kůží na trh a vůbec se jim nevedlo špatně.

Vrh koulí: Denisa Jelínková (tř. 9. B) si odvezla cenné desáté místo v  kategorii dorostenek výkonem 7, 30m (váha koule 3 kg). V kategorii starších žákyň reprezentovaly naší školu Monika Hubáčková (tř. 6. B), která vybojovala sedmé místo výkonem 8, 49m (váha koule 3 kg) a Nikola Rothkögelová (tř. 9. A), která získala osmé místo výkonem 8, 09m (váha koule 3 kg).

Blahopřejeme!!!