30.01.2013 13:53 Hustopečské skákání 2013
Dne 25. 1. 2013 se uskutečnily skokanské závody do výšky v Hustopečích. Atlety z naší školy přivítala skvělá atmosféra hustopečského skákání. Nejen, že si pořádně užili závody ve skoku vysokém, ale také zažili autogramiádu atletických osobností tohoto závodu.

Podrobné umístěni našich žáků v Hustopečích. V kategorii starších žáků se nejlépe umístil Lukáš Adamec (tř. 7. A) s výkonem 150cm, který obsadil 12. místo. Dále skvěle bojoval Petr Vojtek (tř. 7. A) s výkonem 135cm, který se umístil na 18. místě. V kategorii starších žákyň se nejlépe dařilo Alexandře Vernerové (tř. 7. A), která obsadila dělené 6. – 7. místo s výkonem 140cm. Denisa Vlašínová (tř. 9. B) získala také dělené místo 10. -12. s výkonem 125cm. V kategorii mladších žáků se nejlépe umístil Kryštof Pacejka (tř. 6. B) s výkonem 135cm, který obsadil 7. místo. Dobře si vedli Matěj Pouč (tř. 6. B), který obsadil 13. místo s výkonem 130cm a Jiří Osolsobě (tř. 6. B), který vybojoval 15. místo s výkonem 130cm. V kategorii mladších žákyň si nejlépe vedla Eliška Zahradníčková (tř. 6. B), která získala 7. místo, výkonem 130cm. Skvěle si vedly Lucie Fleková (tř. 7. A) a Anisa Filali (tř. 7. A), které shodně obsadily dělené 9. – 10. místo s výkonem 125cm. Musíme pochválit i Adélu Matalovou (tř. 6. B), která získala 16. místo s výkonem 110cm.
Všem blahopřejeme!!!