04.02.2009 20:30 Zápis do 1.ročníků
Dne 3.února 2009 proběhl na naší škole tradiční pohádkový zápis dětí do 1. tříd školního roku 2009/ 2010. Děti se na svém putování setkaly s celou řadou pohádkových bytostí, které jim pomáhaly zvládnout velmi těžké úkoly, aby získaly co nejvíce razítek na svůj zlatý klíč.

Všechny děti byly opravdu moc statečné a šikovné, získaly spoustu razítek a byly přijaty na naší základní školu.

Domů si odnesly mnoho dárečků, které pro ně připravili jejich budoucí spolužáci a také další předměty včetně plyšové hračky.

Děkujeme žákům z 9.A za vzorné provedení budoucích prváčků pohádkovou cestou a také všem zúčastněným pedagogům za přípravu a realizaci zápisu.

Ve školním roce 2009/2010 budeme otvírat dvě 1. třídy – 1.A bude opět vybavena čističi a zvlhčovači vzduchu.

Náhradní termín zápisu

Rodiče, kteří se se svými dětmi nemohli (např. z důvodu nemoci) dostavit k zápisu ve výše uvedený den, mohou využít náhradní termín. Tento termín s Vámi dohodneme individuálně tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.

Kontakt: telefonicky (517 325 621, 517 325 622), e-mailem (skola@zsletnipole.cz)

Na budoucí prvňáčky se těší budoucí třídní učitelky (p.uč. Mgr. Marcela Žďárská a p.uč. Mgr. Luběna Hudcová) i další zaměstnanci školy.