17.01.2013 11:52 V Praze na zkušenou
Ve strahovské nafukovačce se uskutečnily otevřené přebory Jihočeského kraje v atletice ml. žactva a žactva. Děti, které využili zájezdu AHA Vyškov na závody v Praze, měly možnost získat veledůležité zkušenosti před dalšími důležitými mistrovskými závody začínající halové atletické sezóny.

Zatímco ml. žactvo jelo doslova na zkušenou, starší žactvo si ověřilo svoji aktuální formu. Zaznamenaly jsme vynikající výsledky, ale i malá zklamání. Nutno říct, že i ta zklamání jsou někdy pro další sportovní růst velkým přínosem! Závodilo 23 vyškovských dětí, které vesměs bojovaly o co nejlepší výsledky. A tak to má být.
Děkujeme představitelům Jihočeského krajského atletického svazu za to, že umožnili našim závodníkům na jejich přeborech startovat.
Kompletní výsledky najdete na
www.atletika.cz .