21.11.2012 14:04 V pátek 16. 11. 2012 se zúčastnila naše škola okresní kvalifikace ve florbalu žáků 1. stupně základních škol.
Jde o první ročník Poháru České florbalové unie, která byla letos vyhlášena na celostátní úrovni. Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců i dívek, složené z žáků 3. - 5. ročníků.

Hoši měli ve své skupině šest družstev, dívky měly pouze jednoho soupeře. Děvčata zahájila první zápas vítězstvím 4:0 a druhý zápas potvrdila výhrou 4:2. Naši hoši si postupně poradili s prvními čtyřmi soupeři 3:1, 4:0, 7:0 a 3:2. Pátý zápas ne a ne vstřelit branku-prohra 0:4. V posledním šestém a tím i rozhodujícím zápase však potvrdili, že florbal hrát umí a zvítězili nad ZŠ Vyškov, Nádražní  4:2. Velkou zásluhu na brankách v celém turnaji měl M. Mikulík. Celkově v turnaji chlapci zvítězili a spolu s děvčaty postupují do krajského kola. Reprezentovali nás: D. Sigmund, D. Vitásek, D. Nohel, D. Šebela, M. Janás, M. Mikulík, F. Rozehnal, L. Nohýnek, z dívek pak J. Štofková, K. Štofková, K. Kryštofová, T. Hríbiková, K. Pytelová, A. Kohoutková a L. Voráčová. BLAHOPŘEJEME!