04.10.2012 10:27 Máme doma předškoláka aneb Škola před školou
Do rubriky "kalendář akcí" byla vložena pozvánka na naši tradiční akci pro předškoláky Máme doma předškoláka aneb Škola před školou.

Přijďte se podívat se svými dětmi na ZŠ Vyškov, Letní pole, sídl. Osvobození 56. Formou hry pomůžeme s lepší adaptací budoucího prvňáčka na školu a na vstup do 1. třídy. Pravidelné odpolední schůzky se budou konat každé úterý od 15,30 do 16,15 hod, první se uskuteční již 6. listopadu 2012.

Co mohou rodiče předškoláků od projektu očekávat? Děti si pod vedením zkušených pedagogů prostřednictvím „Hry na školu“ budou rozvíjet svoje vědomosti, dovednosti, manuální i tělesné schopnosti, zbaví se ostychu ze školy a důvěrně se seznámí se školním prostředím. Zápis do 1. třídy nebude pak pro děti představovat stres, ale další příjemný zážitek ve školním prostředí.

Rodiče předškoláků si prohlédnou školu, dozví se vše potřebné o jejím zaměření a školním vzdělávacím programu. Uvidí své děti při práci v kolektivu, mohou porovnávat, načerpat inspiraci, získat cenné rady od zkušených pedagogů.

Projekt běží již třetím rokem rokem. V minulých letech se setkal s velkým úspěchem a děti se do 1. třídy začlenily zcela bezproblémově.

Celkem připravujeme 10 odpoledních schůzek, z nichž můžete absolvovat všechny nebo si vybrat jen některé. Seznámíte se se všemi učiteli na 1. stupni, včetně třídních učitelek budoucích 1. tříd.

Scházet se budeme každé úterý od 6. 11. 2012 (mimo 13. 11., 25. 12., 1.1.) v 15.30 h u nás ve škole.

Bylo by vhodné svou účast předem ve škole nahlásit, není to ale podmínkou.

Vedení školy i pedagogové I. st. se těší na setkání s Vámi.

Leták naleznetete zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1349338930.pdf

Další informace na tel.: 517 325 622, 517 325 621