03.10.2012 13:07 Mistrovství M. a S. mladších žáků a mladších žákyň na dráze ve Znojmě
Dne 23. 9. 2012 se ve Znojmě uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň na dráze. Naše škola měla atletické zastoupení ve skoku vysokém, skoku dalekém, ve vrhu koulí a v hodu kriketovým míčkem.

Lukáš Adamec ve skoku vysokém obsadil páté místo výkonem 140 cm. Anísa Filali získala deváté místo ve skoku vysokém výkonem 135cm a deváté místo ve skoku dalekém výkonem 411cm. David Navrátil vybojoval čtrnácté místo ve vrhu koulí výkonem 4,22m a šesté místo v hodu kriketovým míčkem 50,73m. Monika Hubáčková získala čtrnácté místo ve vrhu koulí výkonem  5,87m.

Gratulujeme !!!