26.09.2012 17:26 POZVÁNKA NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE pro předškoláky
ZŠ Vyškov, Letní pole, Osvobození 56, zve všechny předškoláky na sportovní odpoledne plné her a zábavy. Sejdeme se v úterý 2. října 2012 v době od 15.30 do 16.30 hod. v krásné zahradě naší školy.

Můžete se těšit na netradiční disciplíny ve sportu, zručnosti, vědomostních a dovednostních znalostech, jako například slalom pozpátku mezi kužely, balancování hůlky na prstech, namotávání provázku, oblékání poslepu, poznávání zvířat po zvuku, řešení rébusů apod.
Současně si můžete prohlédnout zahradní jezírko, altánek, kde v létě probíhá výuka i velký sportovní areál, kde si vaše děti mohou vyzkoušet skok daleký, proběhnout se po běžeckém oválu, ….
Vážení rodiče, přijďte se k nám s dětmi podívat! Těšíme se na Vás!

Pozvánku naleznete zde

.