24.09.2012 11:08 Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň Břeclavi
Družstva mladšího žactva byla v akci v Břeclavi na Mistrovství Jihomoravského kraje družstev. Radost pohledět na vystoupení mladých vyškovských atletů a atletek v Břeclavi. Maximální nasazení obou družstev vedlo ke krásnému výsledku - třetí místa v Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň jsou výstavní:

Mladší žáci:

1. BYAC Brno 167 bodů
2. AC Moravská Slavia Brno 153,5 bodu
3. Atletický klub AHA Vyškov 147,5 bodu
4. TJ Lokomotiva  Břeclav 48 bodů
5. AK Hodonín 34 bodů
6. TJ Znojmo 9 bodů

Mladší žákyně:

1. JAC Brno 191 bodů
2. AC Moravská Slavia Brno 118 bodů
3. Atletický klub AHA Vyškov 109 bodů
4. AK Hodonín 67 bodů
5. TJ Lokomotiva Břeclav 63 bodů
6. TJ Znojmo 11 bodů

Krásný výsledek, ke kterému trenéři AHA Vyškov všem závodníkům blahopřejí, byl též výsledkem krutým, protože se nepodařilo naplnit přání POSTUPU na Mistrovství Moravy a Slezska - postup tedy patří prvním dvěma družstvům jak u chlapců tak i u děvčat. Ztráta 6 resp. 9 bodů mrzí, kéž by byla výzvou pro mladé atlety do jejich další sportovní přípravy! Žáci naší školy, kteří se zúčastnili a podíleli na krásném výsledku v Břeclavi. Třída  6. A. -  Benko Martin, Ditrichová Nikola, Houšková Nikola, Kotasová Natálie a Witosz  Marián. Třída 6. B. - Bittner Ondřej, Flek Patrik, Gregor Dominik, Hubáčková Monika, Jelínek Pavel, Kunstová Iveta, Matalová Adéla, Navrátil David, Osolsobě Jiří, Pacejka Kryštof, Pouč Matěj, Stoklásek Dominik, Svobodová Kateřina a Zahradníčková Eliška .

Třída 7. A. -  Vernerová Alexandra, Hrůzová Nikola, Filali Anísa, Konopková Michaela, Mikyska Daniel, Robin Liška, Lukáš Adamec, Slavík Matyáš, Šípek Michael, Procházka Tomáš a Jitka Holzerová. Třída 8. A.  Chalabalová Aneta.