29.06.2012 12:15 Stejně jako vloni se naše škola zapojila do projektu „Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj.“
Výsledky diagnostiky žáků 9. ročníku byly zveřejněny již v březnu. Žáci 5. tříd se do tohoto projektu zapojili v květnu 2012.

Šlo o testy on-line z předmětů matematika, český jazyk, angličtina, člověk a jeho svět. Testování se zúčastnilo přes 9 tisíc žáků pátých tříd v celé České republice. Testy prokázaly, že žáci mohou být na svou školu hrdí. Ve všech testovaných předmětech se umístili velmi vysoko nad celostátním průměrem testovaných škol. Nejlépe si vedli v matematice, kde 96% testovaných škol mělo horší výsledky, než naši žáci. V českém a anglickém jazyce si pouze 6% škol vedlo lépe. Dosažené výsledky ukazují na kvalitní práci pedagogů a v neposlední řadě i na píli a šikovnost našich žáků.