11.06.2012 08:57 Pozvánka na Mistrovství ČR v atletice mužů a žen 16. až 17. června 2012
Přijměte, prosím, naše pozvání na páteční Galaprogram 15. 6. 2012 na Masarykově náměstí ve Vyškově u příležitosti pořádání Mistrovství ČR v atletice mužů a žen (16. až 17. června 2012). Základní součástí galaprogramu bude realizace projektu Českého atletického svazu Atletika pro děti.

Od 8.00 hod. na speciálně připravené ploše si budou moci děti vyzkoušet převážnou část atletických disciplín nesoutěžní formou prostřednictvím bezpečného náčiní Atletiky pro děti. Kromě vzpomínek na soutěž v nezvyklém prostředí si všechny děti odnesou na památku drobné upomínkové předměty a diplom o úspěšném absolvování jednotlivých atletických disciplín. Srdečně zveme vás děti, vaše rodiče, učitele, trenéry, zájmová sdružení a sportovní oddíly a kluby, přijďte mezi nás v pátek 15. června 2012 na Masarykovo náměstí ve Vyškově.  Najdete zde i doprovodný kulturní program v podání dětské hudební kapely Kaštánci s repertoárem písní slavného Olympicu, či skupinu Šagali. Od 16.30 hod. budete mít možnost stát se účastníky besedy a autogramiády s našimi slavnými sportovci olympioniky. A to není všechno, od 18.30 hod. páteční galaprogram bude vrcholit koncertem Gabriely Gunčíkové.  To vše jako pozvánka na domácí předolympijský šampionát nejlepších českých atletů.

Časový harmonogram Atletiky pro děti (vyzkoušení si 8 stanovišť trvá cca. 1 hod.):

8.00 - Zahájení Galaprogramu a Atletiky pro děti

8.15 - 9.00 - Atletika pro děti základní školy

9.00 - 10.00 - Atletika pro děti mateřské školy

10.00 - 11.00 - Atletika pro děti mateřské školy

11.00 - 12.00 - Atletika pro děti základní školy

12.00 - 13.00 -Atletika pro děti  základní školy

13.00 - 14.30 - přestávka

14.30 - 18.00 - Atletika pro děti pro příchozí, rodiče s dětmi

16.30 - 18.30 - Beseda se slavnými českými sportovci - olympioniky a následná autogramiáda

18.30 - 20.00 - Koncert Gabriely Gunčíkové

Po celou dobu pátečního galaprogramu lze navštívit v kině Sokolského domu výstavu Česká atletika před OH v Londýně, vyškovská atletika včera a dnes a okresní olympijské okénko. Obrazy Anny Málkové se sportovní tématikou a Atletika očima dětí dotváří slavnostní charakter připravovaného programu pro Vás.

Za organizační výbor M ČR

Lucia Vežníková, vedoucí trenérka atletických přípravek AK AHA Vyškov