GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

22.05.2012 08:46 Pohár rozhlasu 2012
Dne 16. 5. 2012 se konal na atletickém stadionu za Parkem Pohár rozhlasu starších žáků (8. a 9. tříd) a 17. 5. Pohár rozhlasu mladších žáků (6. a 7. tříd). Největší radost nám udělalo družstvo mladších žákyň, které vyhrálo okresní kolo a postoupilo do kraje. Nejúspěšnější atletky byly: Aneta Chalabalová ze tř. 7. A, která vyhrála 60m (výkonem 8,9s), Kristýna Hríbiková ze tř. 7. A která vyhrála skok vysoký (135 cm), Alexandra Vernerova, která získala stříbro ve skoku vysokém (130 cm), Anísa Filali, která vyhrála skok daleký (výkonem 417 cm) a byla druhá na 600m. Naše dvě štafety na 4 x 60 získali stříbro a bronz. Nejúspěšnější žákem byl Nikolas Dzurňák ze tř. 7. A, který získal třetí místo v běhu na 60m (výkonem 8,3 s) a v hodu kriketovým míčkem výkonem (57, 24m).

V kategorii starších žáků se nám letos moc nedařilo, ale někteří se blýskli individuálními výkony. Jaroslav Crhonek z tř. 9. A (výkonem 155 cm) a Teresa Poučová z tř. 8. A (výkonem 135 cm) získali bronzové místa ve skoku vysokém.