16.04.2012 08:30 Celoškolní projekt „ Týden pro Zemi „ bude zahájen v pátek 20. 4. 2012.
Letošním tématem projektového dne je „ Voda“. Toto téma budou žáci I. st. zpracovávat pod vedením svých třídních učitelů. Žáci II. st. se rozdělí do osmi pracovních dílen, kde budou téma rozebírat z různých pohledů- přírodovědného, matematického, výtvarného, literárního, z pohledu kutila, sportovce, historika ,..Výsledky své práce budou pak prezentovat na konferenci, kterou projektový den vyvrcholí. Od pondělí 23. do středy 25. dubna bude pak projekt pokračovat na I. st. formou naučných stezek v pěkném prostředí školní zahrady. Organizačně vypomohou žáci 6. tříd, kteří sami ještě v loni naučnou stezku procházeli. Již tradičně přivítáme u nás ve škole i děti z mateřských škol, které si mimo školní naučné stezky projdou i školu a navštíví naše MINI ZOO.