GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

27.03.2012 10:19 Mistrovství ČR v krosu 2012
Střelské Hoštice byly dějištěm domácího šampionátu v krosu. Byla to akce, která se bezesporu historicky zapíše k těm velice zdařilým mistrovským kláním. Žák Lukáš ADAMEC reprezentoval město Vyškov i naši školu.

LukTratě, které byly pro běžce od pořadatelů připraveny na nejvyšší úrovni, měly světové parametry, stálo za to se takovéto akce zúčastnit! Absolutorium pořadatelům, ale také běžcům! Bylo se na co dívat, nejen strhující souboje o mistrovské tituly, ale také startovní pole více jak 500 závodníků!
Výprava z Vyškova vážila cestu dlouhou 270 km, aby na pomezí Jihočeského a Západočeského kraje bojovali o co nejlepší umístění ve velice náročné atletické disciplíně - krosu. Žák ZŠ Vyškov, Letní pole Lukáš ADAMEC (51. místo) - na start mladších žáků nastoupilo mnoho mladých "draků". A ti šlapali hned od startu na plno, uspět v této konkurenci není snadná věc. Lukáš Adamec podal výkon hodné své výkonnosti, svých rezerv je si jistě vědom, nicméně jeho vystoupení mezi domácí elitou by mělo být především pro něho novou výzvou a inspirací.